Tani Roaming


Odbieranie połączeń -> bez opłat

Połączenia do Polski -> od 7 gr / min.


Aplikacja na komórkę
Pobierz aplikację na telefon komórkowy.
Więcej informacji: aleVoIP.pl

Komunikator na laptopa
Pobierz komunikator na komputer PC.
Więcej informacji: aleVoIP.pl

Lista numerów kierunkowych

Telepartner Sp. z o.o.

Z taniego roamingu można korzystać dzięki ofercie firmy Telepartner Sp. z o.o. Spółka ta ma siedzibę w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego – Olsztynie. Na rynku telekomunikacyjnym, Telepartner Sp. z o.o. działa od 2011 roku. Poza usługami telekomunikacyjnymi, w ofercie znajduje się również tworzenie stron internetowych oraz hosting. Każda firma, nawet taka niewielkich rozmiarów, może skorzystać z usług dostępnych na rynku niegdyś tylko dla dużych korporacji. Dzięki temu, w szybki i prosty sposób można poprawić komunikację w firmie oraz polepszyć jakość obsługi klienta. Wszystko to dużo niższym kosztem, niż przy skorzystaniu z usług wielkich operatorów.

Jedną z usług oferowanych przez firmę Telepartner Sp. z o.o., chętnie wybieranych przez klientów, jest centralka telefoniczna w chmurze. Korzystając z takiego rozwiązania, nie jest konieczny zakup tradycyjnej centrali sprzętowej, a jedynie posiadanie telefonów biurowych. W szybki i intuicyjny sposób można ustawić własne powitanie dla dzwoniących osób oraz stworzyć dogodne reguły kierowania połączeń oraz kolejkę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jest możliwość również połączenia centralki telefonicznej z zewnętrzną aplikacją, np. poprzez API z systemem CRM do obsługi klientów. Aby to zrobić, można skorzystać z pomocy współpracujących z firmą Telepartner Sp. z o.o. programistów. Wszystkie informacje dotyczące centralki telefonicznej można znaleźć na stronie centralkawchmurze.pl.

Klienci Telepartnera chętnie korzystają również z usługi nagrywania rozmów. Jest to bardzo przydatna opcja, pozwalająca na bieżące kontrolowanie pracowników firmy, jak także na szybkie potwierdzenie jakichś ustaleń poczynionych z klientami. Usługa nagrywania rozmów zapewnia rejestrowanie wszystkich połączeń i przechowywanie ich na bezpiecznym serwerze (zgodnie z ustawą prawo telekomunikacyjne – przez 365 dni). Pliki z nagranymi rozmowami można szybko pobrać i zapisać na dowolnym nośniku. Po upływie wspomnianych 365 dni, wszystkie pliki są bezpowrotnie usuwane z serwera. Więcej szczegółów na temat nagrywania rozmów znajduje się na stronie nagrywanierozmow.pl.

Jedną z najchętniej wybieranych usług przez klientów firmy Telepartner Sp. z o.o. jest faks internetowy. Aby móc z niego korzystać nie trzeba posiadać oczywiście tradycyjnej maszyny faksowej. Wystarczy rejestracja na stronie internetowej oraz dostęp do poczty email .Podczas rejestracji, zostanie przydzielony stacjonarny numer telefonu w dowolnej wybranej strefie. W momencie, gdy ktoś wyśle faks na ten numer, jego treść trafi na skrzynkę mailową , jako załącznik maila w formacie PDF. Aby z kolei wysłać faks, należy wysłać wiadomość email na specjalny adres, a treść faksu dodać w załączniku w formacie PDF, doc, JPG itp. Wszelkie informacje dotyczące usługi faksu internetowego można znaleźć na stronie otofaks.pl.

Inną wartą uwagi usługą firmy Telepartner Sp. z o.o. jest telekonferencja. W tym przypadku, wystarczy w kilku krokach przejść prosty proces rejestracji i wybrać numer w interesującej nas strefie. Po dokonanej rejestracji, każdy, kto zadzwoni na wybrany numer i wpisze specjalny kod PIN, będzie mógł dołączyć do pokoju konferencyjnego. W ten sposób jednocześnie rozmawiać może nawet kilkadziesiąt osób. Jest to szybki i prosty sposób na firmowe i biznesowe konferencje przez telefon. Aby skorzystać z tej usługi, wystarczy wejść na stronę alekonferencja.pl.

Telepartner Sp. z o.o. współpracuje także z firmą Dellmont (kiedyś znaną jako Betamax). W ofercie Dellmonta znajdziemy ponad siedemdziesiąt znanych na całym świecie usług telefonii internetowej VoIP. Wśród nich są między innymi: FreeCall, EasyVoIP, Frynga, Jumblo, JustVoIP, Nonoh, VoipGain itd. Firma Telepartner jest sprzedawcą doładowań do usług Dellmont. Korzystając ze strony firmy można szybko doładować sobie konto w którejś z betamaxowych usług i oczywiście otrzymać polską fakturę VAT. Aby skorzystać z opcji takiego doładowania, należy wejść na stronę voiponline.pl.

Oferta firmy Telepartner Sp. z o.o. to nie tylko sfera telekomunikacji. Skorzystać można również z opcji tworzenia stron internetowych opartych na szablonach Wordpress. W ten sposób w krótkim czasie można stać się posiadaczem profesjonalnie wyglądającej strony internetowej. Ponadto, wszelkich zmian na stronie można dokonywać samodzielnie, gdyż jest to bardzo proste i intuicyjne i dzięki temu nie ma potrzeby zatrudniania specjalistów. Można skorzystać również z oferty późniejszej opieki nad stworzoną stroną, dzięki czemu można zająć się jedynie swoim biznesem, bez obawy, że strona przestanie działać. Wszystkie informacje dotyczące stron internetowych na szablonach Wordpress znadują się pod adresem szablonstrony.pl.

Świetną opcją uzupełniającą stronę internetową jest oferta opieki nad hostingiem i domenami. Dzięki firmie Telepartner Sp. z o.o. wszystkie strony zawsze działają bez zarzutu, a wyznaczony opiekun pilnuje, aby nie zdarzyła się sytuacja, że witryna internetowa nagle przestanie działać. Przydatną opcją jest również możliwość skorzystania z pomocy przy konfiguracji programów pocztowych i stworzenia firmowego adresu email. Więcej szczegółów dotyczących opieki nad domenami i hostingiem znajduje się na stronie opiekunbiznesu.pl.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-686 Olsztyn

telefon: 22 203 40 40 (pn-pt 10:00-18:00)

strona firmy: www.telepartner.pl


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.